11e Internationale Korenbloemtoernooi Wageningen - 2015
Degen Pupillen Dames en Heren
Epee B-Jugend Mädchen und Jungs
Epee 2001-2002 Boys and Girls

      Tableau of 32

 Maxim Zewe  NED
       Maxim Zewe
32         
         Maxim Zewe
17   Jörn Schleuter  GER       15/4
       Daan Wassink  
16   Daan Wassink  NED     15/1  
           Maxim Zewe
 Alec Keppel  NED         15/5
       Alec Keppel    
24             
         Alec Keppel  
25            15/8  
       Tristan Dekker    
 Tristan Dekker  NED        
             Maxim Zewe
 Hugo Schijf  NED           15/8
       Hugo Schijf      
28               
         Hugo Schijf    
21   Michel Szymkowiak  GER       15/11    
       Tomas Krouzecky      
12   Tomas Krouzecky  CZE     15/1      
           Hugo Schijf  
13   Guy Huguenin  NED         15/12  
       Guy Huguenin      
20   Kevin van Rooij  NED     15/14      
         Elena Kirschner    
29            15/2    
       Elena Kirschner      
 Elena Kirschner  GER          
               Maxim Zewe
 Niklas Prinz  GER             15/9
       Niklas Prinz      
30               
         Simon Smrcek    
19   Simon Smrcek  CZE       10/9    
       Simon Smrcek      
14   Arnout Post  NED     15/10      
           Rabea Kindel  
11   Thomas Claessens  NED         15/9  
       Thomas Claessens      
22               
         Rabea Kindel    
27            12/11    
       Rabea Kindel      
 Rabea Kindel  GER          
             Timothy Assmann
 Sjoerd Geraeds  NED           15/14
       Sjoerd Geraeds    
26             
         Sjoerd Geraeds  
23            15/10  
       Diva Raitatha    
10   Diva Raitatha  GBR        
           Timothy Assmann
15   Konstantin Eckert  GER         15/13
       Konstantin Eckert  
18   Jasper Haremaker  NED     15/7  
         Timothy Assmann
31            15/7
       Timothy Assmann
 Timothy Assmann  NED    

 

      Quarter-finals

 Maxim Zewe  NED
       Maxim Zewe
 Alec Keppel  NED     15/5
         Maxim Zewe
 Hugo Schijf  NED       15/8
       Hugo Schijf  
 Elena Kirschner  GER     15/12  
           Maxim Zewe
 Simon Smrcek  CZE         15/9
       Rabea Kindel  
 Rabea Kindel  GER     15/9  
         Timothy Assmann
 Sjoerd Geraeds  NED       15/14
       Timothy Assmann
 Timothy Assmann  NED     15/13

 
Document Engarde - 2015-06-03 1:27:40